Podsumowanie tygodnia w RDL E-Sport

W ostatnim tygodniu wiele się podziało w RDL. Na dobry początek zaczniemy od meczu dywizji Orange, która uporała się z Homize wynikiem 16:8 na mapie de_train w rozgrywkach Crusty CUP w grupie C. Następnym a zarazem ostatnim meczem RDL.Orange będzie pojedynek przeciwko Kidos Gaming!

Kolejny dzień również był szczęśliwy dla zawodników reprezentujących RDL E-Sport. Tym oto razem na serwerze zobaczyliśmy dywizje RED, które po dość szybkim meczu zwyciężyło w ostatnim meczu grupy A przeciwko Autistic Kids wynikiem 16 do 6, po raz kolejny na de_train. Spotkanie zostało rozegrane w ramach rozgrywek Turniej CS:GO Aces Team! RDL.RED dzięki bilansowi 2-1 wychodzi z 2 miejsca i melduję się w play-offach!

W sobotę na serwer wróciła dywizja Orange, która podjęła Kidos Gaming w trzecim, ostatnim meczu podczas zmagań w Crusty CUP grupie C! W tym spotkaniu również problemów nie było. Szybkie i przyjemne zwycięstwo trafia do reprezentantów RDL-Esport, którzy rozgromili swoich przeciwników 16:5 na de_inferno! Zapewniło im to uplasowanie się na pierwszym miejscu jak i awans do play-off i teoretyczne lepsze rozstawienie!

Chciałbym was również zaprosić do obserwacji RDL E-Sport na ich fanpage! Nie zapomnij również zostawić serduszka pod artykułem i komentarza!

Pozdrawiam! Kamil “LUCKY_DEXIIS

Leave a Reply