RDL E-Sport Yellow z walkowerem i przegranym meczu 1 do 2!

Wczorajszy dzień to kolejne zmagania zawodników RDL-Esport, którzy do rozegrania mieli dwa mecze w dwóch innych turniejach! Zacznijmy, od pierwszego meczu, gdzie skład Yellow miał się zmierzyć z UV1 w ramach MoTe Tournament… No właśnie miał, ale do meczu nie doszło, ponieważ drużyna postanowiła, oddać walkower dzięki temu zawodnicy mogli się cieszyć z pierwszego zwycięstwa w barwach RDL-Esport!

W drugim meczu niestety już tak kolorowo nie było. Mimo tego, że każda mapa była zacięta i do ostatniego zgonu nie było, wiadome kto zwycięży to jednak RDL.Yellow, które podejmowało czeskostrada boombing w ramach PenGuin Tournaments nie zdołało wyrwać zwycięstwa i w ostatecznym rozrachunku ulegli wynikiem 1 do 2. Pierwszą mapę, jaką zawodnicy rozegrali, w tamtejszym dniu było de_mirage, które zakończyło się korzystnym wynikiem 16:13. Następnie przyszedł czas na de_overpass, który był świetnym widowiskiem zresztą jak jego poprzednik, lecz tutaj przeciwnicy okazali się lepsi, przez co zdobyli 2 rundy więcej i wynik na tablicy pomeczowej wskazał wynik 14 do 16 dla czekostrady. Ostatnią decydującą mapą meczu było de_inferno, tutaj również po zaciętym pojedynku gracze z RDL wynikiem 13:16 przegrywają. Mecz, był oczywiście w zasięgu, co możemy zauważyć po wynikach, lecz jak to mówią “Raz się wygrywa, raz się przegrywa”! Aktualny bilans RDL-Esport Yellow w PenGuin Tournaments wynosi 0-2!

Chciałbym was również zaprosić do obserwacji RDL E-Sport na ich fanpage! Nie zapomnij również zostawić serduszka pod artykułem i komentarza!

Pozdrawiam! Kamil “LUCKY_DEXIIS

Leave a Reply