Sewian Esports RED triumfuje i przegrywa w Amatorska Liga CS:GO

W środowy wieczór mogliśmy ujrzeć pierwsze zmagania przebudowanego składu Sewian.RED w turnieju Amatorska Liga CS:GO! Ich pierwszym przeciwnikiem było CANTAVIT, które podczas gry nie postawiło, zbyt dużego oporu przez co czerwoni, mogli cieszyć się ze zwycięstwa wynikiem 16:7 na mapie de_train. Mecz mógł się zakończyć jeszcze szybciej, lecz zostały wykorzystane nowe techniki i zastosowania, które w niektórych elementach nie zadziałały tak jak powinny, mimo wszystko zwycięstwo to zwycięstwo!

Czwartek to kolejny dzień zmagań w owej lidzie. Niestety podopieczni Sewian Esports polegli w starciu przeciwko Invisibilia E-Sport 7 do 16 na pociągach. Podczas rund zawiodło parę podstawowych czynników, przez co drużyna przeciwna zdołała odskoczyć na kilka punktów i dowiozła zwycięstwo do końca. Jak możemy wyczytać na oficjalnym fanpage Sewian Esports skład RED robi przerwę od uczestniczenia w turniejach/ligach, ponieważ muszą oni potrenować i wyeliminować błędy, które zawodzą w meczach!

Chciałbym was również zaprosić do obserwacji Sewian Esports na ich fanpage! Nie zapomnij również zostawić serduszka pod artykułem i komentarza!

Pozdrawiam! Kamil “LUCKY_DEXIIS

Leave a Reply